Reklama

Globalna awaria messengera. Wiadomości nie dochodzą, nie można ich wysłać

Opublikowano:
Autor:

Globalna awaria messengera. Wiadomości nie dochodzą, nie można ich wysłać - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Zauważyli to dzisiaj chyba wszyscy korzystający w mediach społecznościowych z popularnego komunikatora messenger.

 

- Najpierw myślałam, że mam awarię internetu, albo sieć jest przeładowana, bo wiadomości do znajomych nie dochodziły. Przeszłam na komputer, a tam to samo. Zamiast dostarczyć wiadomość, messenger uporczywie wyświetlał info, że nie zostało dostarczone - mówi Hania, użytkowniczka komunikatora.

 

Sprawą od razu zajęły się światowe i ogólnopolskie media. „Wygląda na to, że niespełna tydzień po ostatniej awarii Messenger znów ma problemy. Z całego świata docierają doniesienia, że aplikacja ma problemy z działaniem, nie da się do niej zalogować bądź po prostu nie funkcjonuje” - informowała strona komputerswiat.

 

Więcej było jednak domniemań niż konkretnych informacji na temat przyczyn awarii. Facebook milczał w tym temacie. No może poza skarżącymi się w komentarzach użytkownikami.

Dziennikarze pokazywali mapę ze strony DownDetector, z której wynikało, że w największej mierze awaria dotyczy Europy."Rozpalona" jest zarówno niemal cała Polska, jak i spora część Wielkiej Brytanii, Dania, północna Francja, Niemcy, Czechy oraz Węgry. W skali światowej raporty o awarii nadchodzą także z Australii, Brazylii czy niektórych obszarów Stanów Zjednoczonych, jednak nie jest pod tym względem tak źle jak w Europie”.

 

Części osób przestała też działać wersja mobilna FB. Wygląda na to, że informatycy uporali się z problemem, bo wieczorem obie aplikacje działały.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE