Reklama

Duże utrudnienia w ruchu. Wymiana nawierzchni na A2

Opublikowano: wt, 11 wrz 2018 11:56
Autor:

Duże utrudnienia w ruchu. Wymiana nawierzchni na A2 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Wymiana nawierzchni na autostradzie. Utrudnienia na A2. Poznań.

 

 

Od wczoraj (10 września) na autostradzie A2 mogą występować spore utrudnienia w ruchu na węźle Poznań Wschód. W związku z pracami drogowymi wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

Szczególne utrudnienia związane z wymianą warstwy ścieralnej nawierzchni mogą wystąpić między 13 a 18 września na odcinku A2 Poznań - Września.

Ponadto od poniedziałku (10 września) do 18 września między 179 a 176 km autostrady, na wysokości węzła Poznań Wschód nastąpi zamknięcie jezdni w kierunku Świecka. Ruch będzie odbywał się w kierunku Warszawy.

 

- Oznacza to, że między 13 a 18 września zamknięte będą dwa odcinki A2; ruch na odcinku od 181 km do 179 km poprowadzony zostanie pasem szybkim na jezdni północnej (kierunek Świecko), a na odcinku 179 km do 171 km dwukierunkowo na jezdni południowej (kierunek Warszawa) – podała Autostrada Eksploatacja.

 

Jak podała spółka Autostrada Eksploatacja, zachowana zostanie możliwość wjazdu i zjazdu na węźle Poznań Wschód, jednakże włączenie się do ruchu na autostradzie będzie znacznie utrudnione.

Dodatkowo od 13 do 21 września na odcinku A2 między 176 a 171 km nastąpi zamknięcie jezdni w kierunku na Świecko (powiat słubicki). Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo jezdnią południową.

Harmonogram prac może ulec zmianie z uwagi na m.in. warunki pogodowe. Informacje o płynności przejazdu na odcinku A2 Konin - Świecko są dostępne pod numerem infolinii: 0 800 022 242.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE