Reklama

Dawid potrzebuje pomocy! Cierpi na zespół MERRF''a

Opublikowano:
Autor:

Dawid potrzebuje pomocy! Cierpi na zespół MERRF''a - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Dawid Czerniak potrzebuje pomocy. Mężczyzna cierpi na Zespół Merrf. Trwa zbiórka.

 

 

 

O sprawie Dawida dowiedzieliśmy się dzięki jego mamie, która napisała do nas maila. Kobieta w liście błaga o pomoc w sprawie jej syna.

 

- Mój syn Dawid jest ciężko chory na Zespoł Merrf. Jest to choroba genetyczna, mutacja genu 8344>G - pisze matka chłopaka.

 

23-latek cierpi na chorobę, na którą nie ma leku. Niemożliwa jest również operacja, która pomogłaby wrócić mężczyźnie do zdrowia. Jak pisze jego mama, Dawid 14 lipca 2018 trafił na intensywną terapię, gdzie spędził pod respiratorem prawie 8 miesięcy.

 

 

Następnie został przetransportowany do Ośrodka Pielęgnacyjno-Opiekuńczego Długoterminowego w Kaliszu, gdzie przebywa do dzisiaj pod respiratorem. Szansą na poprawę zdrowia są komórki macierzyste. Niestety ich koszt przekracza możliwości rodziny 23-latka.

 

- Dawid to wspaniały chłopak choć dużo przeszedł zawsze miły i uśmiechnięty. Dawid chce żyć ma mnóstwo marzeń i plany na życie pozwólmy mu je realizować błagam o pomoc. To Mój Jedyny Syn Który Mi Został .To Mój Promyczek Słońca. Błagam wszystkich o dobrych i wspaniałych ludzi o dobrych serduszkach by pomogli i wsparli mojego Jedynego Syna Który Mi Został - pisze w mailu jego pani Magdalena.

 

Do zebrania jest 200 tysięcy złotych. Zbiórkę otwarto za pośrednictwem portalu siepomaga.pl. Wesprzyj Dawida TUTAJ [KLIK].

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE