Reklama

CHILD ALERT! Marokańczyk uderzył kobietę i porwał 10-latka

Opublikowano:
Autor:

CHILD ALERT! Marokańczyk uderzył kobietę i porwał 10-latka  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Child Alert. 10-letni Ibrahim z Gdyni został uprowadzony przez ojca. Policja udostępniła jego wizerunek - to Azeddine Oudriss z Maroka. Mężczyzna może być niebezpieczny.

 

 

 

Policjanci udostępnili wizerunek mężczyzny, który w niedzielę (16 lutego) w Gdyni uprowadził swojego 10-letniego syna - Ibrahima.

Marokańczyk Azeddine Oudris jest biologicznym ojcem dziecka, który został pozbawiony praw rodzicielskich przez belgijski sąd.

Do uprowadzenia doszło wczoraj około godziny 21.00 przy ulicy Ledóchowskiego w Gdyni. Mężczyzna uderzył 41-letnią matkę Ibrahima w twarz, a chłopca siłą wciągnął do samochodu i odjechał w kierunku ulicy płk. Dąbka. Marokańczyk porusza się srebrnym kombi o początkowych numerach rejestracji WN.

 

 

Dzisiaj (17 lutego) policja uruchomiła CHILD ALERT i apeluje o pomoc.

 

Rysopis zaginionego 10-latka

  • 150 centymetrów wzrosu
  • ciemnobrązowe włosy i brązowe oczy
W chwili zaginięcia był ubrany w pomarańczową kurtkę, białą bluzę z Kaczorem Donaldem, jeansowe spodnie z ściągaczami i czarne buty z odblaskami.

 

 

Policja zablokowała drogi i powiadomiła straż graniczną. Apeluje, by "nie działać samemu" i zgłaszać wszystkie informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionego chłopca, na numer alarmowy 995.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE