Reklama

Bez uprawnień jechał autem na kradzionych tablicach rejestracyjnych

Opublikowano: czw, 18 paź 2018 17:46
Autor:

Bez uprawnień jechał autem na kradzionych tablicach rejestracyjnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu. Samochód na kradzionych tablicach rejestracyjnych zatrzymali do kontroli gostyńscy policjanci. Dodatkowo kierowca seata nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Sprawcy wykroczeń odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości.

 

 

Funkcjonariusze wykonując czynności służbowe ustalili, że pojazd, który zatrzymali do kontroli drogowej, posiada zamontowane tablice rejestracyjne od samochodu marki Nissan Micra. Trójka podróżników została zatrzymana do wyjaśnienia sprawy, a seat trafił na policyjny parking.

 

 

W trakcie prowadzernia czynności okazało się, że młodzieńcy jechali z Poznania do miejscowości w województwie śląskim. Tablice rejestracyjne 18-latek oderwał od auta na jednej z poznańskich ulic. Miały zostać wykorzystane na stacji paliw, do kradzieży benzyny.

Mężczyzna, który ukradł tablice, jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut kradzieży i został przesłuchany. Grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Kara grzywny grozi również 20-latkowi, który na drodze publicznej prowadził pojazd, nie mając prawa jazdy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE