Reklama

7-miesięczny Marcel walczy z guzem mózgu. Pomagamy!

Opublikowano: pt, 20 gru 2019 17:21
Autor:

7-miesięczny Marcel walczy z guzem mózgu. Pomagamy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Operacja kosztuje 3 mln 600 tys. zł. To jedyna szansa dla Marcelka.

 

 

 

- Miesiąc temu, dokładnie 13 listopada usłyszeliśmy wyrok. Medulloblastoma, nowotwór, guz mózgu… Rozpacz jest tym większa, że w Polsce lekarze proponują tylko chemię. Zgodziliśmy się, synek cały czas ją przyjmuje, jednak ona nie wyleczy Marcela. To leczenie paliatywne… - opisują zrozpaczeni rodzice Marcela - Karolina i Artur.

Rodzice szukali więc pomocy dla Marcelka poza krajem. Znaleźli ją w USA. 

 

- Przyszła pozytywna odpowiedź od najlepszego specjalisty od tego rodzaju guzów mózgu. Widzi całkowitą szansę wyleczenia naszego synka! - obrazują. 

 

Problemem są jednak pieniądze. Operacja kosztuje 3 mln 600 tys. zł. Fundusze trzeba zebrać jak najszybciej, zanim pojawią się przerzuty. 

 

- Warunek jest jeden - musimy jak najszybciej stawić się w klinice w USA. Jeśli pojawią się przerzuty, będzie za późno… Nasze dziecko można uratować, Marcel może żyć! Niestety, ratunek został wyceniony na kolosalne pieniądze… Całość środków (niemal 900 tysięcy dolarów) musimy przelać 3 tygodnie przed przylotem - tłumaczą rodzice Marcelka. 

 

Każdy może pomóc - liczy się bowiem każda złotówka.

 

- Błagamy o pomoc, o szansę dla naszego dziecka. Wiemy, że kwota jest astronomiczna, leczenie w Stanach niezwykle drogie… Jednak jeśli byśmy nie podjęli próby, nigdy byśmy sobie nie wybaczyli. Nie możemy czekać, patrzeć, jak nasze dziecko odchodzi w agonii. Będziemy walczyć do utraty tchu. Prosimy, bądźcie z nami, bądźcie z Marcelkiem - apelują rodzice chłopca. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE