Poznańska straż miejska rekrutuje na wolne stanowiska. Zachęca m.in. dodatkami do wynagrodzenia, bogatym pakietem socjalnym, szkoleniami oraz profesjonalnym zapleczem sportowym.
Wakaty w poznańskiej straży miejskiej
W poznańskiej straży miejskiej zatrudnionych jest obecnie ponad 330 osób. Strażnicy przede wszystkim mają pilnować porządku i bezpieczeństwa w miejscach publicznych, kontrolować, jak mieszkańcy wywiązują się z przepisów o gospodarce odpadami, a także obserwować obraz z kamer monitoringu miejskiego.
- Każda straż, obok zadań nakreślonych w przepisach ogólnokrajowych, realizuje także obowiązki przypisane określonemu samorządowi , wynikające z prawa miejscowego. To bardzo szeroki i różnorodny wachlarz zadań, do realizacji których potrzebni są ludzie z rozmaitymi predyspozycjami i umiejętnościami - wyjaśnia Urząd Miasta Poznania.
Jakie są wymagania, by zatrudnić się w straży miejskiej?
Poznańska straż miejska chce zztrudnić 10 osób. Wymagania obowiązkowe kandydatów na strażników:
- wiek: ukończone 21 lat,
- wykształcenie: minimum średnie,
- uregulowany stosunek do służby wojskowej,
- obywatelstwo polskie,
- sprawność pod względem fizycznym i psychicznym,
- posiadanie pełni praw publicznych, niekaralność sądowa.
Na co może liczyć pracownik straży miejskiej?
Jak podaje Urząd Miasta Poznania, na przyszłych strażników - prócz zasadniczego wynagrodzenia w wysokości 4.000 zł brutto - czekają comiesięczne premie (nawet do 40% podstawy), "trzynastka" i dodatek stażowy, a w dalszej perspektywie - nagrody jubileuszowe.
Łącznie początkujący strażnik może zarobić nawet ponad 5000 zł brutto - zachęca potencjalnych kandydatów poznański magistrat.
Pieniądze to jednak nie wszystko. Straż miejska kusi:
- bogatym pakietem socjalnym - np. dopłata wypoczynku dzieci, tzw. "wczasów pod gruszą", a także dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia
- szkoleniami
- profesjonalnym zapleczem sportowy wraz z instruktorami
- możliwością ubezpieczenia grupowego
Przeczytaj także: Wataha wilków w gminie Duszniki. Apel do mieszkańców o ostrożność
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.