Reklama

16-latek napadł z kolegą na sklep z nożem w ręku

Opublikowano:
Autor:

16-latek napadł z kolegą na sklep z nożem w ręku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Trzemeszno. Dwóch mężczyzn napadło na jeden ze sklepów w Trzemesznie. Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

 

W czwartek 8 lutego 2018 roku po godzinie 22:00, dwóch napastników w kapturach na głowie w wieku 16 i 21 lat weszło do wcześniej upatrzonego sklepów w Trzemesznie. Jeden ze sprawców nożem zagroził ekspedientce i zażądał wydania pieniędzy. Po zabraniu około 900 złotych uciekli ze sklepu.

 

Na miejsce przyjechali zaalarmowani funkcjonariusze policji z Trzemeszna oraz z KPP w Gnieźnie. Dwie godziny później dwóch napastników podczas wysiadania z pociągu zostało złapanych przez policjantów z Wąbrzeźna, którzy przekazali zatrzymanych kryminalnym z Gniezna. Następnego dnia mieszkanka Trzemeszna przyniosła na komisariat porzucony przez sprawców nóż.

 

21-latek usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, 16-latek będzie odpowiadał przed sądem dla nieletnich.

Decyzją sądu starszy z zatrzymanych został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy, młody został przewieziony od Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE