Reklama

124-letni mężczyzna wezwany do sądu. Może być uznany za zmarłego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

124-letni mężczyzna wezwany do sądu. Może być uznany za zmarłego  - Zdjęcie główne

foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 124-latek wezwany do sądu. Musi zgłosić się w ciągu najbliższych 3 miesięcy. W przeciwnym wypadku zostanie uznany za zmarłego.

W ogólnopolskim dzienniku „Rzeczpospolita” znalazło się ogłoszenie, w którym poinformowano, że Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim wszczął postępowanie o uznanie za zmarłego 124-letnigeo Józefa Dybałę. 

Józef Dybała urodził się 23 stycznia 1897 roku w Łojewie (województwo kujawsko-pomorskie). 

- Po wybuchu II wojny światowej Józef Dybała, będący funkcjonariuszem Policji Państwowej, został internowany przez władze radzieckie. Jego ostatnia pisemna wiadomość skierowana do rodziny była datowana na 23 grudnia 1940 roku i pochodziła najprawdopodobniej z Moskwy. Dalsze losy Józefa Dybały nie są znane - czytamy w ogłoszeniu. 

Rodzina mężczyzny nie ma z nim kontaktu od czasu II wojny światowej. Teraz syn Józefa złożył w sądzie wniosek o uznanie ojca za zmarłego. Ostrowski sąd w związku z tą sprawą wzywa, aby mężczyzna w ciągu najbliższych 3 miesięcy zgłosił się do organu wymiaru sprawiedliwości. W przeciwnym razie mężczyzna urodziny w 1897 roku może być uznany za zmarłego. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy