Reklama

Zostawił chorą Ukrainkę na ławce. Może stracić kontrakt ze znanym marketem

Opublikowano: czw, 15 lut 2018 13:55
Autor:

Zostawił chorą Ukrainkę na ławce. Może stracić kontrakt ze znanym marketem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Ukrainka dostała wylewu. Pracodawca położył chorą pracownicę na ławce przy ulicy. Oksana.

 

Kilka dni temu pisaliśmy o Ukraince, której pracodawca nie udzielił pomocy. Jak donosi "Głos Wielkopolski", pracodawca występował w spotach reklamowych sieci marketów Lidl.

Z internetu zniknęły już filmy, w których występował przedsiębiorca. Od kilkunastu lat dostarczał on warzywa do znanej sieci sklepów. Gmina Środa Wielkopolska oraz powiat średzki, jak donoszą regionalne media - odcinają się od działań mężczyzny.

Przypomnijmy, że Oksana przyjechała do Polski z siostrą i od pewnego czasu pracowała na czarno w firmie zajmującej się dystrybucją warzyw i owoców. 

Pewnego dnia w budynku przyzakładowym, w którym mieszkała, dostała wylewu. Pomimo próśb jej siostry, nikt nie wezwał pogotowia. Czytaj więcej tutaj: Ukrainka dostała wylewu w pracy. Pracodawca położył ją na ławce przy drodze[KLIKNIJ]

 

 

Od dostawcy otrzymaliśmy oświadczenie oraz deklarację gotowości udzielenia pomocy pani Oksanie oraz jej rodzinie - zapewnił nas, że jest w kontakcie z przedstawicielami Ambasady Ukrainy w Warszawie oraz złożył deklarację pokrycia kosztów leczenia - informuje Wirtualnemedia.pl Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager w Lidl Polska.

Właściciel gospodarstwa w Wielkopolsce był wczesniej pytany przez lokalne media między inymi o politykę zatrudnienia w firmie.

"Nasza firma zatrudnia 50 osób, w tym 5 pracowników w biurze. Każdy z nich ma udział w rozwoju przedsiębiorstwa" - deklarował. 

Aktualnie nie wiadomo, czy mężczyzna nadal będzie dostawcą warzyw i owoców dla popularnego marketu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE