Reklama

WITD zmodernizowało stanowisko ważenia pojazdów w Domaninie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ITD Poznań

WITD zmodernizowało stanowisko ważenia pojazdów w Domaninie - Zdjęcie główne

foto ITD Poznań

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Inspektorzy z Konina mogą ważyć już pojazdy na stanowisku ważenia w Domaninie dostosowanym do wymiarów nowych wag przenośnych.

Dostosowanie stanowiska ważenia w ciągu drogi wojewódzkiej nr 473 Koło-Dąbie-Piotrków Trybunalski w miejscowości Domanin do wymiarów nowych inspekcyjnych wag przenośnych stało się faktem. Po odbiorze technicznym, jeszcze w grudniu minionego roku, stanowisko ważenia jest w pełni funkcjonalne i przystosowane do najnowszych wag będących w wyposażeniu Inspekcji Transportu Drogowego. Miejsce dla wag jest wybetonowane, a nowa wnęka ma odpowiednią szerokość dla nowych wag. Ustawiony szlaban pozwala zabezpieczyć miejsce przed nieuprawnionym wjazdem.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy