Reklama

Złodziej paliwa jechał slalomem pod wpływem narkotyków

Opublikowano:
Autor:

Złodziej paliwa jechał slalomem pod wpływem narkotyków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Chodzieży. Mężczyzna z zakazem prowadzenia i pod wpływem amfetaminy jechał slalomem. To nie było jego jedyne wykroczenie.

 

 

 

Czarnkowscy policjanci pracujący w tzw. „drogówce” zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volvo, którego kierowca wzbudził ich zainteresowanie sposobem kierowania pojazdu. Mężczyzna jechał bowiem nierówno od prawej do środkowej krawędzi jezdni.

 

W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna włamywał się do samochodów ciężarowych i kradł z nich olej napędowy. W ten sposób ukradł 700 litrów paliwa o łącznej wartości 3000 złotych. Gdyby tego było mało, 26-latek był pod wpływem amfetaminy oraz miał sądowy zakazd prowadzenia pojazdów.

 

 

Mieszkaniec powiatu chodzieskiego przyznał się policjantom, że zażył tego dnia amfetaminę. W jego samochodzie mundurowi znaleźli pojemniki z paliwem oraz sprzęt służący do jego wypompowania.

 

W trakcie przesłuchania 26-latek przyznał się do włamań do pojazdów ciężarowych, zaparkowanych na terenie gminy Czarnków, gdzie wyłamywał zabezpieczenia wlewu paliwa i kradł olej napędowy. Dodatkowo przed sądem będzie tłumaczył się za jazdę pod wpływem amfetaminy oraz na zakazie - informuje Karolina Górzna-Kustra z Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

 

Mężczyźnie grozi do kilkunastu lat pozbawienia wolności, ponieważ przestępstwa popełnił w warunkach recydywy.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE