Reklama

Zginął próbując podłączyć przyczepę. Wrzucił bieg i go przygniotło

Opublikowano:
Autor:

Zginął próbując podłączyć przyczepę. Wrzucił bieg i go przygniotło - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Tragedia na polu w miejscowości Gaj, obok Małachowa (gm. Dolsk, pow. śremski). Ciągnik z przyczepą śmiertelnie przygniótł mężczyznę.

 

 

 

 

Wczoraj (19 marca) około godziny 14.00 służby ratunkowe otrzymały informację o wypadku podczas prac polowych. W Gaju (obok Małachowa, tuż za granicą powiatu gostyńskiego), na polu ciągnik z przyczepą śmiertelnie przygniótł mężczyznę - kierowcę Ursusa C-360.

Ze wstępnych ustaleń gostyńskich śledczych wynika, że śmierć na polu poniósł 62-letni mieszkaniec Małachowa, który samodzielnie wykonywał w tym czasie prace polowe.

 

- Na tę chwilę, na tym etapie wykonanych czynności wynika, że mężczyzna zginął podczas próby podłączenia przyczepy do ciągnika - relacjonuje podkomisarz Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej w Gostyniu.

 

 

Mieszkaniec Małachowa miał włączyć bieg wsteczny polowy w traktorze, następnie wysiąść z niego i samodzielnie próbować podłączyć dyszel.

 

- Wówczas został dociśnięty do przyczepy i to było prawdopodobną przyczyną śmierci - dodaje oficer prasowy.

 

Policjanci na miejscu zdarzenia pracowali przez kilka godzin m.in. dokonując oględzin miejsca zdarzeni i sporządzając dokumentację fotograficzną. Przesłuchano także osobę, która znalazła ofiarę i powiadomiła policję o tragedii.

Na polecenie miejscowego prokuratora zwłoki zabezpieczono w celu przeprowadzenia sekcji.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE