Reklama

Zderzenie volkswagena z busem na obwodnicy Jarocina

Opublikowano:
Autor:

Zderzenie volkswagena z busem na obwodnicy Jarocina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Jarocin. Obwodnica. Zderzenia osobowego volkswagena passata z busem na obwodnicy Jarocina przed Wolicą Pustą.

 

Do wypadku doszło na zjeździe z drogi krajowej DK 11/15 na obwodnicę, w miejscu gdzie są wyłącznie dwa pasy ruchu.

Osobowy volkswagen uderzył w busa. Wstępnie wiadomo, że są osoby ranne.  Oba pojazdy znajdują się poza jednią. Na miejscu pracują ratownicy z Jarocina i Środy Wlkp.

Obwodnica jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd drogą techniczną. Kierowcy powinny uważać - od świtu na naszych drogach jest gęsta mgła znacznie utrudniająca widoczność.

AKTUALIZACJA 06:17]

Na wjeździe na obwodnicę Jarocina zderzyły się opel vivaro i volkswagen passat. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala w Jarocinie, a pasażer opla do Środy Wlkp.

- Objazd został wyznaczony tzw. drogą techniczną i starym kawałkiem DK 11. Ponieważ jest tam wąsko, ruch regulowany jest wahadłowo - informuje oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp.

Utrudnienia mogą potrwać do kilku godzin.

[AKTUALIZACJA 09:30]

Średzka policja zgłoszenie o wypadku otrzymała o godzinie 4.40.

 - Od Jarocina w stronę Poznania jechał volkswagen passat, który zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku oplem vivaro – relacjonuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowy KPP w Środzie Wielkopolskiej.

 Nieoficjalnie mówi, że kierujący volkswagenem mógł przejechać na przeciwległy pas jezdni. Póki co średzka policja nie potwierdza takiego przebiegu zdarzenia. Dokładne okoliczności pozwoli ustalić opinia biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

21-letni kierowca pasata trafił do szpitala w Jarocinie. Oplem podróżowało pięć osób. Kierowcę przewieziono do szpitala w Jarocinie, a pasażera  do Środy Wielkopolskiej. Pozostałe osoby nie wymagały hospitalizacji.

O wypadku jako pierwsi poinformowali nas nasi czytelnicy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE