Reklama

Zatrudnił mężczyznę. Ten okradł go z dorobku życia [FILM]

Opublikowano:
Autor:

Zatrudnił mężczyznę. Ten okradł go z dorobku życia [FILM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Właściciel jednej z koźmińskich firm wyjechał wraz z rodziną na Sylwestra. W tym czasie w jego domu doszło do włamania. 

 

 

 

- Do zdarzenia doszło podczas nieobecności właścicieli domu w okresie od 30 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r, w miejscowości Koźmin Wielkopolski. Do domu jednorodzinnego, po uprzednim uszkodzeniu drzwi balkonowych wszedł nieznany sprawca - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

 

 

 

Włamywacz pod nieobecność właścicieli ukradł pieniądze i biżuterię. Straty oszacowano na kilkadziesiąt złotych. 

 

- Funkcjonariusze przyjęli zawiadomienie o popełnionym przestępstwie i rozpoczęli intensywne poszukiwania sprawcy - mówi Piotr Szczepaniak. 

 

Policjanci z wydziału kryminalnego krotoszyńskiej komendy policji, po przeanalizowaniu materiału dowodowego, wpadli na trop włamywacza.

 

 

Okazał się nim 39-letni pracownik pokrzywdzonego koźminianina. 

 

- Przypuszczenia że mógł włamać się pracownik właściciela mieszkania okazały się trafne. Udali się w rejon miejsca zamieszkania złodzieja, gdzie go zatrzymali. 39-letni mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Przyznał się on do popełnionego czynu - dodaje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

 

39-letni pracownik z Koźmina Wlkp. został aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był już wcześniej karany. 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE