Reklama

Za każdym punktem kryje się tragedia. Wakacje 2021 na drogach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: BRD KGP

Za każdym punktem kryje się tragedia. Wakacje 2021 na drogach - Zdjęcie główne

mapa wypadków | foto BRD KGP

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez okres wakacji polska policja prezentuje aktualizalizowaną każdego dnia mapę śmiertelnych wypadków drogowych.

Od początku wakacji na polskich drogach zginęło 405 osób. To dane aktualne na dzień 25 sierpnia, o godz. 23.30.

Policja przedstawia aktualizowana na bieżąco mapę wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Ten tragiczny obraz oprócz lokalizacji zdarzenia zawiera także informacje dotyczące liczby ofiar, rodzaju uczestnika ruchu drogowego oraz rodzaju zdarzenia. Podawane są na bieżąco dane z  ostatniej doby oraz od początku wakacji.

- Bieżąca aktualizacja mapy, w tym wizualizacja, ma na celu zwrócenie uwagi na skalę tragedii do jakich dochodzi na polskich drogach, skłonić do refleksji użytkowników dróg, jak również zachęcić media do dyskusji na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego - tak Komenda Główna Policji przedstawia cel tworzenia mapy.

Oprócz internetu, mapa będzie wyświetlana na ekranach przy głównych drogach, dworcach, stacjach paliw i  centrach handlowych.

KLIKNIJ ŻEBY ZAKTUALIZOWAĆ

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy