Reklama

Za dołożenie kilkunastu milionów postawiono dla nich billboard

Opublikowano: śr, 25 lip 2018 12:31
Autor:

Za dołożenie kilkunastu milionów postawiono dla nich billboard  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Obwodnica Gostynia. Billboard z podziękowaniami dla samorządu Wielkopolskiego.

 

 

Pod koniec czerwca otwarto oferty przetargowe na wykonanie gostyńskiej obwodnicy. Każda z 5 firm zainteresowanych budową zaproponowała kwoty, które były wyższe niż środki zaplanowane w budżecie województwa wielkopolskiego na to zadanie.

Podczas głosowania nad uchwałą, dotyczącą zmian w budżecie województwa wielkopolskiego, radni sejmiku nie mieli wątpliwości.

 

- Dyskusji w kwestii budowy obwodnicy Gostynia nie było. Temat został wcześniej obgadany na posiedzeniach komisji. Opinie były pozytywne. Można śmiało powiedzieć, że obwodnica łączy radnych wszystkich opcji politycznych. Nie było sporów - mówi Jerzy Kulak.

 

Zdecydowana większość radnych zagłosowała pozytywnie nad proponowanymi zmianami w budżecie województwa wielkopolskiego. Dołożono ok. 17 mln zł do inwestycji.

 

- Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na początku 2019 r. na plac budowy drogi wjechały maszyny - informuje portal gostynska.pl

 

Mieszkańcy gminy Gostyń postanowili wyrazić swoją wdzięczność i w związku z tym w Poznaniu został umieszczony billboard z podziękowaniami dla radnych.

 

- Dziś rano był wyklejany, ale radni nie zauważyli go, wchodząc do budynku urzędu. Miałem możliwość wystąpienia podczas obrad, po głosowaniu i zasugerowałem radnym, aby po wyjściu z urzędu spojrzeli w stronę bilbordu. Bardzo sympatycznie i pozytywnie to odebrali - dodaje Jerzy Kulak, burmistrz Gostynia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE