Reklama

Wyrzucili go z czwartego piętra bo był winny 150 złotych

Opublikowano:
Autor:

Wyrzucili go z czwartego piętra bo był winny 150 złotych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Koninie. Wypchnęli mężczyznę przez okno.

 

 

150 zł - o taką kwotę doszło niemal do tragedii w jednym z konińskich mieszkań. W czerwcowe, sobotnie popołudnie trzech mieszkańców Konina w wieku od 20 do 25 lat wtargnęli do jednego z mieszkań na czwatym piętrze.

Po wejściu do środka, napastnicy zażądali od właściciela oddania 150 zł. Jednak po chwili bardziej zainteresował ich 55" telewizor wraz z głośnikami kina domowego. Powiedzieli, że do długu zostało dodane jedno zero i zabrali drogocenny sprzęt. Właściciel wycenił telewizor na 4000 zł.

 

 

Jednak kiedy jeden z mężczyzn poszedł przestawić auto, wtedy w mieszkaniu doszło do szarpaniny. W efekcie czego 24-letni właściciel mieszkania został wypchnięty przez okno. Mężczyzna miał sporo szczęście, że przeżył, ponieważ jego mieszkanie znajdowało się na 4 piętrze. Ranny trafił do konińskiego szpitala.

Policjanci zatrzymali trzej sprawców w wieku 20, 24 i 25 lat już kilkanaście godzin później. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Dwa dni później usłyszeli dwa zarzuty - wymuszenia rozbójniczego oraz usiłowania rozboju.

Zatrzymani nie przyznali się do zarzucanych czynów, jednak materiał dowodowy pozwolił prokuraturze skierować wniosek o 3-miesięczny areszt dla 24 i 25-latka.

Mężczyznom grozi 8 i 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE