Reklama

Około 200 nowych miejsc pracy. Duża inwestycja firmy produkującej specjalistyczną odzież

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Źródło: ajgroup.pl

Około 200 nowych miejsc pracy. Duża inwestycja firmy produkującej specjalistyczną odzież - Zdjęcie główne

W powiecie tureckim powstanie zakład produkcyjny | foto Źródło: ajgroup.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 200 osób ma znaleźć zatrudnienie w nowym zakładzie, który w okolicach Turku postawi firma AJ Group - producent specjalistycznej odzieży wodoochronnej.

Pod planowaną inwestycję spółka AJ Group w grudniu 2022 r. kupiła grunt w Olimpii w gminie Brudzew w powiecie tureckim. Budowa zakładu ma ruszyć w połowie roku. 

Czym zajmuje się firma AJ Group?

AJ Group to firmą z polskim kapitałem, która istnieje od 20 lat. Znajduje się na lisćie światowych liderów w produkcji profesjonalnej odzieży wodoochronnej. Zatrudnia ponad 250 osób w dwóch zakładach: w Modle Kolonii pod Koninem oraz w Turku.

Marki firmy to Pros, Pros Extreme, Aquapros. Produkują dla najróżniejszych gałęzi przemysłu (budownictwa, rybołówstwa, służb ratowniczych, komunalnych, a także dla użytku hobbystycznego):

  • kurtki,
  • płaszcze,
  • spodnie,
  • spodniobuty,
  • wodery i wiele innych
 - W ciągu 20 lat istnienia zdobyliśmy ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkcji odzieży specjalistycznej. Z myślą o bezpieczeństwie, ergonomii i komforcie użytkowania, w oparciu o materiały najwyższej jakości, wytwarzamy specjalistyczną odzież klasyfikowaną jako Środki Ochrony Indywidualnej, przeznaczoną do użytku w najtrudniejszych warunkach - czytamy na stronie ajgroup.pl.

W powiecie tureckim powstanie zakład zatrudniający 200 osób

Budowa nowego zakładu w powiecie tureckim ma ruszyć w drugiej połowie bieżącego roku 

W ciągu najbliższych miesięcy będą prowadzone prace projektowe, a potem rozpocznie się proces budowy. Oddanie do użytku jest wstępnie planowane na koniec 2024 roku. W nowym zakładzie docelowo znajdzie zatrudnienie około 200 osób - informuje AJ Group.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy