Reklama

W łazience znaleziono nieprzytomnego 19-latka

Opublikowano:
Autor:

W łazience znaleziono nieprzytomnego 19-latka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Z mieszkania w Gostyniu, wczoraj w nocy, karetka pogotowia zabrała do szpitala nieprzytomnego dziewiętnastolatka. 

 

 

 

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie 19 grudnia, ok. 23.15. z budynku wielorodzinnego w Gostyniu, przy ul. Witosa. Na miejscu działały już służby medyczne i to ratownicy poprosili o pomoc - informuje portal gostynska.pl. Okazało się, że w łazience jednego z  mieszkań znaleziono nieprzytomnego dziewiętnastolatka. Pracujący na miejscu ratownicy medyczni przypuszczali, że powodem  zasłabnięcia mężczyzny może być czad.

 

 

Kiedy gostyńscy strażacy przyjechali na miejsce, użyli mierników tlenku węgla. Czujniki wykazały dosyć wysokie stężenie tlenku węgla w mieszkaniu. Jak ustalono, bezwonny czad ulatniał się z wadliwego piecyka gazowego. Na szczęcie w tym przypadku pomoc nadeszła w odpowiednim momencie, nastolatek przeżył.

Jak podkreśla kpt. Marcin Nyczka, oficer prasowy KP PSP Gostyń, warto zainwestować w czujniki tlenku węgla i zamontować je w domu czy mieszkaniu. A przede wszystkim należy też zadbać o regularne przeglądy urządzeń grzewczych. Nigdy nie wiadomo, kiedy zaatakuje „cichy zabójca”.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE