Reklama

W kilka minut włamali się do galerii handlowej. Wynieśli sprzęt za ponad 50 tys. zł

Opublikowano: śr, 13 cze 2018 13:31
Autor:

W kilka minut włamali się do galerii handlowej. Wynieśli sprzęt za ponad 50 tys. zł  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Na 50 tys. zł wyceniła straty znana sieć marketów, po tym jak w nocy do jej sklepu włamali się nieustaleni sprawcy. Złodzieje mieli świetne rozpoznany teren marketu. W kilka minut pokonali zabezpieczenia i drzwi. Zabrali fanty i zniknęli. Miejscowa policja na razie nic nie wskórała. Pytanie co uwiecznił monitoring.

 

 

 

– Straty wynoszą 50 tysięcy złotych. Skradziono sprzęt, głównie konsole do gier i aparaty fotograficzne – informuje Sebastian Myszkiewicz, oficer prasowy gostyńskiej policji.

Obecnie trwają poszukiwania przestępcy lub przestępców. Z naszych informacji wynika, że nocne włamanie przebiegało bardzo sprawnie. W kilka minut złodzieje poradzili sobie z zewnętrznymi zabezpieczeniami, nie wybili szyby w drzwiach, lecz ją po prostu wypchnęli, co może świadczyć o tym, że mieli specjalistyczny sprzęt.

 

Następnie wynieśli skradzione dobra, a to wszystko przed przyjazdem pracowników ochrony, która na miejscu włamania miała być już po 7 minutach od włączenia się alarmu.

 

Prawdopodobnie akcja miała zorganizowany charakter i była dobrze zsynchronizowana. Z niepotwierdzonego źródła wiemy, że w tym samym czasie miano dokonać kradzieży w innym sklepie tej samej sieci na terenie Jarocina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE