Reklama

UWAGA kierowcy, remont jedenastki! Do kiedy potrwają utrudnienia?

Opublikowano:
Autor:

UWAGA kierowcy, remont jedenastki! Do kiedy potrwają utrudnienia? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. DK 11/15. Remont DK 11. Planowany remont drogi krajowej. Utrudnienia na drodze krajowej. 

 

Rozpoczyna się remont drogi krajowej S11. W związku z tym kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami, a wykonawca - Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Kalisz S.A. apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności. Roboty będą prowadzone w kilku miejscach na odcinku drogi o łącznej długości ponad 11 km.W ramach przebudowy zostaną wykonane: nowa nawierzchnia, oznakowanie poziome oraz pionowe, uzupełnienie pobocza i położenie asfaltu na zjazdy. Koszt inwestycji to ponad 15,3 mln zł.
 

 

Prace planowane są na odcinkach: Środa Wlkp. - Miąskowo wraz z remontem skrzyżowania drogi krajowej z drogą gminną do Marianowa oraz na odcinku Murzynówko - Krzykosy.
 

 

Na czas przebudowy wprowadzony zostanie ruch wahadłowy oraz ograniczenie prędkości do 60 km/h poza terenem zabudowanym i 40 km/h w terenie zabudowanym. Prace potrwają do połowy maja przyszłego roku.

 

Przypominamy, że informacji dotyczących sytuacji na drogach zarządzanych przez GDDKiA udzielają całodobowo dyżurni Punktów Informacji Drogowej pod ogólnopolskim numerem 19-111 (w przypadku niektórych sieci komórkowych, konieczne jest poprzedzenie numeru cyfrą 0) lub bezpośrednio w Poznaniu - tel. (61) 864-63-53.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE