Reklama

Tajemniczy pożar. Zwłoki trzech osób w domu w lesie

Opublikowano:
Autor:

Tajemniczy pożar. Zwłoki trzech osób w domu w lesie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Sprawa jest bardzo tajemnicza. Zwłoki trzech spalonych osób – w wieku ok.50 lat - odkryto w niedzielę. Jednak ze wstępnych badań wynika, że pożar musiał strawić dom zdecydowanie wcześniej. Budynek znajdował się w lesie, dlatego też ognia mogli nie zauważyć inni ludzie.

Nie wiadomo kiedy doszło do pożaru. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Kaziopole (gmina Rogoźno, powiat obornicki). Patrol policji, który udał się na miejsce znalazł pogorzelisko, a w nim trzy nieżyjące osoby. Dwie z nich zginęły w jednym pokoju, a kolejna w drugim.

Mieszkańcy pobliskich miejscowości nie zauważyli dymu nad lasem. Nie wpłynęło od nich żadne zgłoszenie o pożarze.

Wiadomo jedynie, że do zdarzenie musiało dojść po 25 listopada, bowiem wtedy sprawę w urzędzie w Rogoźnie załatwiała jedna z ofiar. Pewne jest też to, że pożar musiał zdarzyć się co najmniej kilka dni temu, świadczy o tym stan pogorzeliska.

Policja oraz pozostałe służby pojawiły się na miejscu po sygnale od rodziny, która nie mogła skontaktować się z bliskimi.

Nieoficjalnie wiadomo, że w budynku od kilku lat mieszkał mężczyzna, który miał problem z alkoholem. Przeszedł terapię, ale wszystko wskazuje, że wrócił do nałogu. Dwie pozostałe ofiary – mężczyzna i kobieta – miały zamieszkać z nim niedawno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE