Reklama

Św. Mikołaj zgodnie z tradycją przyleciał do dzieci … Samolotem

Opublikowano:
Autor:

Św. Mikołaj zgodnie z tradycją przyleciał do dzieci … Samolotem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Konińskie dzieci odwiedził wyczekiwany gość. Zgodnie z tradycją przybył z nieba. Tyle że teraz jest to już bardzo nowoczesny św. Mikołaj i przyleciał korzystając nie z reniferów i sań, a „stalowych skrzydeł”.

Gość z Laponii odwiedził dzieci żołnierzy 33. Bazy Lotnictwa Transportowego. Do Konina św. Mikołaj przyleciał helikopterem, a do Powidza wojskowym Herculesem.

Jak informuje portal lm.pl w spotkaniu z Mikołajem i Śnieżynką wzięło udział około 200 dzieci. Wyczekiwany przez najmłodszych gość wylądował na płycie lotniska w Powidzu. Z Herculesa przemaszerował do hangaru, gdzie wręczał prezenty.

Przedświątecznemu spotkaniu towarzyszyła wystawa sprzętu i uzbrojenia, gry na konsolach i zabawy sportowe. Można też było zwiedzać samoloty i śmigłowce, a także wóz strażacki i pojazd do odladzania. W trakcie akcji zbierano również pieniądze dla chorej na nowotwór Weroniki Szreder i licytowano książki „Szturman”, a dochód przekazany zostanie na leczenie 3-letniej Wiktorii, która cierpi na czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE