Reklama

STS sponsorem strategicznym Lecha Poznań

Opublikowano:
Autor:

STS sponsorem strategicznym Lecha Poznań - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Lech Poznań podpisał kolejną umowę sponsoringową z polskim bukmacherem marką STS.

 

 

 

STS to największy bukmacher legalnie działający w Polsce. W 2013 rozpoczęła się ich współpraca z Lechem Poznań. Po 7 latach poznański klub podpisał kolejną umowę sponsoringową z polskim bukmacherem.

 

Podpisana umowa między STS a Lechem Poznań, to kolejny etap realizacji strategii wspierania polskiego sportu. Z Kolejorzem jesteśmy związani już od 7 lat, a przed nami kolejne 3 sezony wspólnych emocji. Rozpoczęty dziś rozdział współpracy STS z Lechem Poznań wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej rozpoznawalnymi markami, a taką z pewnością jest w naszym kraju Kolejorz. Jestem przekonany, że podpisany kontrakt przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, klubu, a także kibiców – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

 

Nowa umowa będzie obowiązywała do czerwca 2023 roku.

 

 

Ponad siedem lat współpracy pokazuje ogromne zaufanie, jakim darzą się tak rozpoznawalne marki na polskim rynku sportowym. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy ze sobą na dobre i na złe. Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych, pozytywnych momentów, jak np. mistrzostwo Polski w 2015 roku. Wieloletnia współpraca Kolejorza z STS może być bez wątpienia wzorem dla innych klubów piłkarskich w naszym kraju – mówi Karol Klimczak, prezes Lecha Poznań.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE