Reklama

Statystyka złożonych wniosków o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy i świadczenie wychowawcze 500 plus w Wielkopolsce

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pexels

Statystyka złożonych wniosków o Rodzinny Kapitał Opiekuńczy i świadczenie wychowawcze 500 plus w Wielkopolsce - Zdjęcie główne

foto pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do tej pory rodzice z województwa wielkopolskiego złożyli ponad 140 tys. elektronicznych wniosków o świadczenie wychowawcze 500 plus na ponad 224,5 tys. dzieci i 42,9 tys. wniosków o rodzinny kapitał opiekuńczy.

Od lutego rodzice mogą składać wnioski o świadczenie wychowawcze 500 plus na nowy okres wypłat od czerwca 2022 r. do  maja 2023 r. Trwa również nabór wniosków o rodzinny kapitał opiekuńczy na drugie i kolejne dziecko w wieku od ukończenia 12. do 35. miesiąca życia. Wnioski przyjmowane są tylko elektronicznie. Rodzice, którzy potrzebują pomocy przy złożeniu wniosku, mogą liczyć na wsparcie pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, którzy pomogą w założeniu profilu na PUE i poprawnym wypełnieniu wniosku o świadczenie. Taką pomoc można uzyskać w każdej placówce ZUS.

 

Do tej pory rodzice z województwa wielkopolskiego złożyli ponad 140 tys. elektronicznych wniosków o świadczenie wychowawcze 500 plus na ponad 224,5 tys. dzieci i 42,9 tys. wniosków o rodzinny kapitał opiekuńczy.

stan na 10.02.2022 r.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy