Reklama

Sprawa zaginięcia Joanny Wesołek: Z całą pewnością ludzie wiedzą, co się stało z Joanną

Opublikowano:
Autor:

Sprawa zaginięcia Joanny Wesołek: Z całą pewnością ludzie wiedzą, co się stało z Joanną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Joanna Wesołek. Sprawa zaginięcia Joanny Wesołek z Jarocina: Z całą pewnością ludzie wiedzą, co się stało z Joanną

 

 

 

Osób, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat zaginięcia Joanny Wesołek z Jarocina poszukuje znana kancelaria adwokacka z Warszawy.

 

- Żadnej informacji nie zlekceważę. Wszystkim zapewniam anonimowość - mówi mecenas Anna Szydłowska.

 

 

17-letnia Joanna Wesołek wyszła z domu 30 lipca 2000 roku i ślad po niej zaginął. Przez dwie dekady policji praktycznie nie udało się nic ustalić. 

 Sprawę próbuje rozwikłać były policjant Jacek Dryjański. Za wszelką cenę chce wyjaśnić okoliczności zaginięcia 17-letniej jarocinianki. Z pomocą ojca dziewczyny chciał uzyskać dostęp do akt sprawy. Jarocińska policja ich nie udostępniła. Twierdzi, że zawierają informację niejawną oraz objęte są klauzulą „Tajne” [ZOBACZ TUTAJ].

To jednak nie pokrzyżowało jego planów. Kontynuuje swoje śledztwo.

 

- Nie pracuje już nad tym sam. W sprawę zaangażowała się spora grupa ludzi i to wybitnych specjalistów, którzy bezpłatnie pracują nad wyjaśnieniem zginięcia dziewczyny. Udało mi się stworzyć dream team - czyli drużynę marzeń - podkreśla Jacek Dyrański.

 

Adwokat z Warszawy poszukuje informacji w sprawie zaginięcia Joanny Wesołek z Jarocina

 

Prowadzi także w mediach społecznościowych fanpage „Gdzie jest Joanna Wesołek?”. W publikowanych postach nie oszczędza jarocińskiej policji. Tematem zainteresowały się media ogólnopolskie.

 

Śledztwo prowadzą dziennikarze Magazynu Ekspresu Reporterów, programu nadawanego w TVP1. Przygotowują na ten temat reportaż telewizyjny. Emisję materiału zaplanowano na początek grudnia.

 

 

W sprawę zaangażowała się znana warszawska kancelaria adwokacka Anny Szydłowskiej. 

 

 - Poszukuję osób, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat zaginięcia Joanny Wesołek. Żadnej informacji nie zlekceważę. Ze wszystkimi osobami jestem gotowa się spotkać lub zapoznam się z przesłaną informacją. Liczę, że społeczność lokalna przełamie strach i zacznie mówić. Z całą pewnością ludzie wiedzą, co się stało z Joanną Wesołek. Wszystkim zapewniam anonimowość - mówi mecenas Anna Szydłowska.

 

Adwokat prosi o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje można przekazywać pod numerem telefonu 790-778-888 lub mailowo [email protected]

 

Zaginiona 20 lat temu Joanna Wesołek. Adwokat z Warszawy poszukuje informacji w sprawie zaginięcia Joanny Wesołek z Jarocina 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE