Reklama

Śmiertelny wypadek na drodze. Nie żyje młoda kobieta

Opublikowano:
Autor:

Śmiertelny wypadek na drodze. Nie żyje młoda kobieta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Do śmiertelnego wypadku doszło w nocy z 24 na 25 grudnia 2020 r. w Kuklinowie (gm. Kobylin).

 

 

 

25 grudnia 2020 r. po godzinie 2:00 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 36 w Kuklinowie (gm. Kobylin). Na miejsce zadysponowano policję, Zespół Ratownictwa Medycznego, dwa zastępy strażaków – zawodowców z Krotoszyna oraz po jednym zastępie z OSP Kuklinów i OSP Kobylin. O sprawie poinformował portal krotoszynska.pl. 

 

Po dojeździe na miejsce naszego zastępu ratownikom ukazał się obraz kompletnie rozbitego samochodu osobowego – obrazują strażacy z OSP Kuklinów.

 

Citroen Picasso, którym podróżowała 26-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego uderzył w drzewo. Niestety, kobiety nie udało się uratować, zginęła na miejscu.

 

ŚMIERTELNY WYPADEK W KUKLINOWIE
 

Do tragicznego wypadku doszło na drodze krajowej nr 36 w miejscowości Kuklinów. 26-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego kierująca Citroenem Picasso najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w drzewo. Niestety, młoda kobieta zginęła na miejscu – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

 

Strażacy przeszukali jeszcze okolicę miejsca wypadku w poszukiwaniu potencjalnych pasażerów. Kobieta podróżowała jednak sama.

Policjanci, pod nadzorem prokuratora, prowadzą postępowanie mające wyjaśnić szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

 

Na miejscu wykonano szkic, oględziny i dokumentację fotograficzną miejsca wypadku oraz samochodu – wskazuje Piotr Szczepaniak.

 

Policjanci apelują również do wszystkich kierowców o uważanie na drogach oraz dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE