Reklama

Służby zbierają czekoladę z A2 i podnoszą ciężarówkę. Właściciel cysterny przeprasza WIDEO

Opublikowano:
Autor:

Służby zbierają czekoladę z A2 i podnoszą ciężarówkę. Właściciel cysterny przeprasza WIDEO - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

 

- Cysterna została już odholowana na miejsce obsługi podróżnych w Skarboszewie. Obsługa autostrady nadal usuwa zalegającą na jezdni czekoladę. Jak dowiedzieliśmy się w słupeckiej komendzie PSP, w ciągu najbliższej godziny te prace powinny się zakończyć na nitce w stronę Poznania – informuje portal slupca.pl.

 

Wówczas jak przewiduje obsługa A2 ruch w kierunku stolicy Wielkopolski ma zostać przywrócony. Nie wiadomo, kiedy nastąpi to na drugiej nitce.

W internecie jest też krótkie oświadczenie firmy Stando, do której należała ciężarowka, która uległa wypadkowi. Pojawiło się pod filmem dokumetującym wysiłki służb celem przywrocenia ruchu na A2.

 

„W związku z wieloma telefonami i zapytaniami w sprawie wypadku cysterny Stando na trasie A2 w okolicach Graboszewa, o którym głośno w mediach – bardzo dziękujemy za troskę i słowa otuchy. Sytuacja jest bardzo trudna odpowiednie służby pracują nad jej rozwiązaniem. Najważniejsze, że nie ucierpiały osoby postronne i nikt w tym wypadku nie zginął” – czytamy.

„Bardzo przepraszamy za wszelkie utrudnienia jakie powstały w wyniku tego przykrego wypadku, szczególnie przepraszamy osoby postronne, które cierpią stojąc w korkach. Prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość. Pracownicy Stando”

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE