Reklama

Skradziono maseczki o wartości 750 tys. złotych. Paserowi grozi 10 lat więzienia

Opublikowano:
Autor:

Skradziono maseczki o wartości 750 tys. złotych. Paserowi grozi 10 lat więzienia  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Miejska Policji w Kaliszu. Policjanci odzyskali około 330 tys. maseczek ochronnych, które parę miesięcy temu zostały skradzione z jednego z magazynów.

 

 

 

Kradzież maseczek ochronnych miała miejsce w maju bieżącego roku w jednym z magazynów na terenie powiatu kaliskiego. Skradziono z niego wówczas 16 palet z jednorazowymi maseczkami. Straty oszacowano na około 750 tysięcy złotych.

 

- Od tamtej chwili nad sprawą pracowali policjanci pionu kryminalnego. Funkcjonariusze zbierając przez kilka tygodni informacje, które pomogłyby im wyjaśnić tę sprawę wpadli na trop osoby, mogącej mieć istotny związek z prowadzonym śledztwem - poinformował oficer prasowy z kaliskiej komendy.

 

 

We wtorek (11 sierpnia) doszło do przeszukania jednej z prywatnych posesji na terenie Kalisza. Podczas wykonywanych czynności na poddaszu domu użytkowanego przez 36-latka zabezpieczono prawie 330 tysięcy jednorazowych maseczek ochronnych.

 

Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu nawet 10 lat więzienia za zarzut umyślnego paserstwa. Wobec 36-latka zastosowano również środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE