Reklama

Setki osób na Jesiennych Targach AGROMARSZ 2021 w Marszewie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wystawy, pokazy oraz I Piknik Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych. Tak było na tegorocznych targach AGROMARSZ w Marszewie.

To było już ostatnie tak duże wydarzenie zorganizowane przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu w tym roku. W Marszewie odbyły się Jesienne Targi AGROMARSZ 2021.

Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ 2021. Przybyły setki osób

Atrakcji podczas tegorocznych targów w Marszewie nie brakowało. Dla rolników zaprezentowano m.in. 18 odmian kukurydzy pochodzących od trzech hodowców, ponadto można było po raz pierwszy zapoznać się się z usługą Poldrony, która zakłada wykorzystanie dronów do biologicznej ochrony kukurydzy przed omacnicą prosowianką.

I Piknik Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych w Marszewie

Podczas targów odbył sie ponadto I Piknik Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych, podczas którego miała miejsce prezentacja przetworów, dań i innych przysmaków, które można było skosztować na poszczególnych stoiskach KGW.

Podczas oficjalnego otwarcia imprezy nie zabrakło wielu gości - wtedy też rozstrzygnięto dwa konkursy: jeden - plastyczny - dla dzieci oraz drugi - już dla pań z KGW - na najlepsze smakołyki. O wynikach konkursu przeczytacie na stronie www.zpleszewa.pl

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ Z JESIENNYCH TARGÓW ROLNO-OGRODNICZYCH AGROMARSZ 2021

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy