Reklama

Są pierwsi zwycięzcy loterii spisowej. Wśród nich mieszkańcy Wielkopolski

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Są pierwsi zwycięzcy loterii spisowej. Wśród nich mieszkańcy Wielkopolski - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W loterii Narodowego Spisu Powszechnego organizowanej przez GUS wygrać można nagrody pieniężne, a w finale samochody osobowe.

W loterii mogą wziąć udział osoby, które wzięły udział w Narodowym Spisie Powszechnym, poprzez formularz spis.gov.pl. Warunkiem dodatkowym jest pobranie unikalnego kodu i jego rejestracja na loteria.spis.gov.pl. Można to zrobić do 7 lipca. Jednak im szybciej się spiszemy, i im szybciej pobierzemy i zarejestrujemy specjalny kod - tym szansa na nagrody jest większa.

- Jeden kod może wziąć udział w wielu losowaniach. Wszystkie zarejestrowane zgłoszenia wezmą udział w finale - przypominają organizatorzy loterii.

Narodowy Spis Powszechny. Loteria 

Główny Urząd Statystyczny przygotował loterię na podobieństwo loterii paragonowych, organizowanych przez Ministerstwo Finansów. Aby spróbować swoich sił w zabawie, musimy przede wszystkim wziąć udział w Spisie Powszechnym.

Gdy odpowiemy na pytania na stronie internetowej spis.gov.pl, wówczas dostaniemy ofertę wygenerowania unikatowego kodu, który upoważnia nas do uczestnictwa w loterii. Ciąg cyfr otrzymamy na naszą skrzynkę mailową.

Loteria spisowa. Jak się zarejestrować?

To jednak nie koniec.  Kod należy zarejestrować. Jak to zrobić? Musimy wejść na stronę loteria.spis.gov.pl i tam wpisać nasz adres e-mail, kod potwierdzający dokonanie samospisu oraz województwo.

Loteria spisowa. Są pierwsi zwycięzcy

Kolejne losowanie już 8 czerwca. Do wygrania będzie 160 kart o wartości 500 zł i 80 kart o wartości 1000 zł. W finale rozlosowanych zostanie 16 samochodów osobowych. 

- Osoby, które już się spisały, ale nie pobrały kodu do loterii lub go nie pamiętają, mogą wygenerować go ponownie. Wystarczy zalogować się do aplikacji spisowej i skorzystać z aplikacji do generowania kodów - tłumaczą organizatorzy. 

Przypominamy, udział w spisie jest obowiązkowy dla wszystkich mieszkańców Polski. Są nim objęci zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy, a także stali mieszkańcy Polski przebywający w czasie jego trwania za granicą. Spisowi podlegają także osoby poniżej 18. roku życia, za które ankietę wypełniają rodzice lub opiekunowie.

Do tej pory odbyły sie już dwa losowania. Wśród zwycięzców jest 20 mieszkańców Wielkopolski. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy