Reklama

Rusza największy festiwal disco w Wielkopolsce. Disco Stars Festiwal 2018

Opublikowano:
Autor:

Rusza największy festiwal disco w Wielkopolsce. Disco Stars Festiwal 2018  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Disco Stars Jarocin 2018. Disco Jarocin. DSF 2018. Disco na polanie. Ich Troje w Jarocinie

 

Dzisiaj (sobota 2 czerwca) o godzinie 15.00 otworzą się bramy festiwalowe tegorocznej edycji Disco Stars Festiwal. W tym roku impreza potrwa tylko jeden dzień. Zamiast nad zalewem w Roszkowie publiczność będzie się bawić na polanie przed Pałacem Radolińskich [ZOBACZ TUTAJ].

 

Organizatorzy na bieżąco pokazują na swoim fanpage postępy przygotowań. W jednym z ostatnich wejść na żywo zdradzili, że na scenie pojawi się… łóżko. Przedmiot ma związek z występem największej gwiazdy – zespołu Ich Troje [ZOBACZ TUTAJ].

 

 

- Za nami łóżko. Każdy się pyta, po co to łóżko. To łóżko będzie główną gwiazdą koncertu Ich Troje. A co będzie się na nim działo, tego nie będziemy zdradzać – mówi z tajemniczym uśmiechem Paweł Zawieja. - Każdy zadaje pytania, ale co dalej się stanie w tym łóżkiem to zdecyduje Michał.

 

Wszyscy zastanawiają się, jaka będzie pogoda. Wczoraj po kilku naprawdę upalnych dniach, nad nasz region nadciągnęły chmury, a gdzieniegdzie padał deszcz.

- Odganiamy chmury od Jarocina, żeby one sobie poszły bokiem, dziś i jutro. Myślimy, że pogoda będzie ok. Damy radę - mówi Bartosz Walczak i przypomina, że teren całego festiwalu jest monitorowany i pilnowany przez ochronę.

Cały czas dostępne są jeszcze bilety na DSF. Organizator zapewnia, że wejściówki będzie można kupić również przed samym wydarzeniem. Ważna informacja – festiwalowicze otrzymają specjalne opaski i będą mogli opuszczać teren festiwalu i wracać.

Od 15.00 przy ul. Kasztanowej w Jarocinie zacznie działać strefa rozrywki dla dzieci i dorosłych. 

Mamy również niespodziankę dla naszych czytelników. Śledźcie dzisiaj nasz fanpage. Być może uda się zdobyć jeszcze bilet ufundowany przez DSF 2018.

Zapraszamy na relację z DSF 2018.

15:00 – otwarcie bram
16:00-18:00 – Koncert Premier

Harmonogram koncertów:
18:00 – ANDRE
19:00 – MENAGO
19:30 – Ich Troje
21:30 – Two Boys
22:00 – Markus P
23:00 – MENELAOS
23:30 – Red Queen
24:00 – MIG
1:00 – GRUPA CENTRUM

Wstęp dla dzieci w wieku do 12 lat kosztuje 5 zł. W dniu festiwalu, w punkcie opaskowania dzieci w wieku 7-12 muszą okazać się ważną legitymacją szkolną. Bilety normalne (od 12 lat) dostępne na stronie biletomat.pl (45 zł) oraz w kasach w dniu imprezy w cenie 50 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE