Reklama

Recydywista okradł nieletniego. Nie przewidział konsekwencji

Opublikowano:
Autor:

Recydywista okradł nieletniego. Nie przewidział konsekwencji - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Recydywista okradł nieletniego. Nie przewidział konsekwencji.

 


Do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 sierpnia we Wrześni. Ofiarą był 15-latek, któremu napastnik próbował zabrać telefon komórkowy. W tym celu złodziej dwukrotnie uderzył chłopca głową, po czym zbiegł wraz ze zdobyczą.

 Całą sprawę na policję zgłosił ojciec 15-latka. Policjantom z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni udało się namierzyć złodzieja i zatrzymać dzień po zdarzeniu, we wtorek 11 sierpnia. Nie obyło się jednak bez przeszkód, ponieważ podczas legitymowania, 22-letni sprawca zapytany o to, co robił poprzedniego dnia zaczął uciekać. Funkcjonariusze jednak go złapali i zatrzymali.

 - Materiały tej sprawy zostały poddane analizie przez Prokuratora Rejonowego we Wrześni, który postawił zatrzymanemu zarzut rozboju oraz kradzieży rozbójniczej. Są jeszcze dodatkowe wątki tego tematu, ponieważ 22-letni wrześnianin działał w recydywie oraz to, że w styczniu br. opuścił zakład karny, w którym odbywał kare pozbawienia wolności za podobne przestępstwa- mówi Adam Wojciński z Komendy Powiatowej Policji we Wrześni

 Na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy we Wrześni zdecydował o tym, że mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za zarzucane czyny grozi mu do 12 lat więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE