Reklama

Przemycali narkotyki z Belgii do Polski. Usłyszeli zarzuty

Opublikowano:
Autor:

Przemycali narkotyki z Belgii do Polski. Usłyszeli zarzuty  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Dwie osoby zatrzymane w związku z przestępstwami narkotykowymi. Mieszkańcy gminy Jarocin (powiat jarociński), w wieku 25 i 32 lat usłyszeli zarzuty przemytu narkotyków. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

Funkcjonariusze jarocińskiej policji w poniedziałek (10 września) na jednej z ulic w Jarocinie namierzyli samochód osobowy mercedes E - klasa. Z informacji policjantów wynikało, że pojazdem podróżowały osoby, które mogą mieć związek z przemytem narkotyków z państw Unii Europejskiej do Polski.

Podejrzani to 25-letnia kobieta i 32-letni mężczyzna, oboje są mieszkańcami gminy Jarocin (powiat jarociński). Podczas przeszukania samochodu, funkcjonariusze znaleźli w nim znaczne ilości narkotyków.

 

- Zabezpieczone narkotyki to blisko 2 kilogramy amfetaminy, marihuana oraz nieznana na tą chwilę substancja płynna. Oboje zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 32-latka policjanci znaleźli, w garażu do niego należącym, porcję środków odurzających w postaci marihuany - relacjonuje asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy KPP w Jarocinie.

 

Zatrzymani usłyszeli zarzut wewnątrzwspólnotowego nabycia znacznej ilości środków odurzających i przewozu ich z terenu Belgii do Polski. Dodatkowo mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków w miejscu zamieszkania.

Sąd Rejonowy w Jarocinie na wniosek Prokuratury Rejonowej zastosował wobec 32-latka tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Kobieta ma zakaz opuszczania kraju oraz nałożony został na nią dozór policyjny. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE