Reklama

Profesjonalna uprawa konopi i amfetamina w pudełku po lodach [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Profesjonalna uprawa konopi i amfetamina w pudełku po lodach [ZDJĘCIA]  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Pile. Policjanci zabezpieczyli sporą ilość narkotyków. Profesjonalna uprawa konopi indyjskich w szklarni oraz murowanej altanie na terenie ogródków działkowych w Pile.

 

 

Pilscy policjanci z Wydziału Kryminalnego w Pile zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 22 do 33 lat, zamieszanych w przestępstwa narkotykowe.  

Podczas przeszukania obiektu na terenie ogródków działkowych w Pile, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 50 roślin konopi indyjskich, w różnej fazie rozwoju. Na miejscu zatrzymali także 33-letniego mieszkańca Piły odpowiedzialnego za uprawę.

Nie było to jednak amatorskie podejście do uprawy przez młodego fanatyka konopi. Miejsce, gdzie hodowano zakazaną roślinę było wyposażone w profesjonalny system nawiewów, oświetleń czy też urządzeń nawilżających. Oprócz roślin, zabezpieczyli także amfetaminę oraz marihuanę, która ukryta była w słoikach, pudełkach, workach oraz torbach foliowych.

 

 

Dodatkowo policjanci zatrzymali przed jednym z pilskich budynków dwóch mężczyzn. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy wyrzucił woreczek strunowy, w którym znajdowała się marihuana. Podczas przeszukania drugiego mężczyzny, mundurowi ujawnili papierowe zawiniątko, w którym również znajdowała się nielegalna roślina.

W trakcie przeszukania budynków mieszkalnych, śledczy ujawnili również substancje psychotropowe oraz środki odurzające ukryte w plastikowych pudełkach.

Kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie 5 kg narkotyków. Wartość zabezpieczonego towaru oszacowano wstępnie na kwotę ponad 200 tysięcy złotych.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE