Reklama

Próbowali wysadzić w powietrze bankomat. Odjechali ciemnym autem

Opublikowano:
Autor:

Próbowali wysadzić w powietrze bankomat. Odjechali ciemnym autem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Do sytuacji rodem z telewizji doszło dzisiejszej nocy w Borku Wielkopolskim. Na ulicy Rynek nieznani sprawcy próbowali wysadzić w powietrze bankomat jednego z banków.

 

 

 

- Z naszych ustaleń wynika, że przyjechali z kierunku Jarocina o godzinie 2.27, a o godzinie 2.30 miał miejsce wybuch. Następnie odjechali o godzinie 2.31 w kierunku Koźmina - informuje podkomisarz Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

Nieudana próba rabunku zakończyła się uszkodzeniem bankomatu oraz witryny sklepowej. Straty wstępnie wyceniono na 14 tysięcy złotych.

 

 

 

Na miejscu zdarzenia, obok gostyńskich policjantów pracowali m.in. kryminalistycy z Poznania oraz samodzielny pododdział antyterrorystyczny.

 

- W związku ze zdarzeniem wystosowujemy apel: jeżeli ktoś widział samo zdarzenie lub po godzinie 2.31 osobę lub osoby wsiadające do ciemnego samochodu osobowego odjeżdżające w kierunku Koźmina Wielkopolskiego prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gostyniu, bądź na miejscu z posterunkiem policji w Borku Wielkopolskim - dodaje rzecznik prasowy gostyńskiej policji.

 

Komenda Powiatowa Policji w Gostyniu: 47 77 25 200, 47 77 25 211, e-mail: [email protected] 

Telefon zaufania: 47 77 25 297

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE