Reklama

Poznańscy policjanci poszukują świadków wypadku na S5

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: OSP Strykowo

Poznańscy policjanci poszukują świadków wypadku na S5 - Zdjęcie główne

foto OSP Strykowo

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę, około godz. 3.45, na S5 w okolicy węzła Konarzewo pod Poznaniem doszło do wypadku. Dachował ford galaxy.

W wyniku tego zdarzenia pasażer pojazdu zginął.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim, prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego.

Kierujący granatowym samochodem osobowym marki Ford Galaxy, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę jezdni, uderzył w barierę energochłonną, następnie dachował przemieszczając się na pas ruchu w kierunku przeciwnym. W wyniku tego pasażer pojazdu wypadł z auta, został potrącony przez pojazd ciężarowy i poniósł śmierć na miejscu - informuje kom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Świadkowie wypadku, którzy przejeżdżali w środę około godz. 3.45 drogą S5 w okolicy węzła Konarzewo lub osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, są proszone o pilny kontakt: osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym KMP w Poznaniu przy ul. Szylinga 2, pokój 34 lub telefoniczny pod numerami telefonów: 47 77 15613, 793-501-055 w godzinach od 9:00 do 17:00. Można także dzwonić do dyżurnego KMP w Poznaniu, 47 77 15613, 47 77 15782 i 83 - telefon czynny całą dobę.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE