Reklama

Policja szuka mężczyzny, który napadł na bank. Rozpoznajesz napastnika?

Opublikowano:
Autor:

Policja szuka mężczyzny, który napadł na bank. Rozpoznajesz napastnika?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Napad na placówkę bankową. Policjanci szukają sprawcy.

 

 

 

Dyżurny śremskiej policji otrzymał informacje o napadzie na bank 7 sierpnia około godziny 14.42. Zdarzenie miało miejsce w placówce przy ul. Moniuszki w Śremie.

 

- Z ustaleń policjantów wynika, że napastnik wszedł do placówki, zagroził kasjerce przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał wydania pieniędzy. Kobieta przekazała gotówkę, a sprawca schował ją do reklamówki i oddalił się w stronę ul. Kilińskiego - informuje rzecznik prasowy śremskiej policji, Ewa Kasińska.

 

Policja podaje rysopis poszukiwanego mężczyzny:

Mężczyzna w wieku około 30 lat, średniej budowy ciała, ubrany w białą koszulkę z krótkim rękawem, spodnie jeansowe do kolan, białe buty sportowe, ciemne okulary, z lewej strony głowy włosy krótko podgolone, a na środku ścięte „na jeżyka”, na lewej ręce tatuaż w kształcie korony.

Osoby, które potrafią rozpoznać mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt ze śremskimi funkcjonariuszami policji.

Kontakt pod numerem telefonu: 61 28-15-211 lub 997. Informacje można przekazywać również droga mailową na adres: dyzurny.srem@po.policja.gov.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE