Reklama

Pod wpływem narkotyków chciał uciec policjantom. Uderzył w radiowóz

Opublikowano:
Autor:

Pod wpływem narkotyków chciał uciec policjantom. Uderzył w radiowóz  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Czarnkowie. 27-latek posiadał ponad 45 gramów amfetaminy i 10 gramów marihuany. Grozi mu do 3 lat więzienia.

 

 

 

Funkcjonariusze policji z KPP w Czarnkowie w sobotę (18 kwietnia) około godziny 23.50 podczas patrolu miasta, zauważyli na jednej z ulic osobowego fiata, którym kierował 27-latek - znany czarnkowskim policjantom z wcześniejszych spraw. Mężczyzna nie zastosował się do sygnałów wydawanych przez policjantów do zatrzymania się i próbował odjechać. Niestety cofając autem uderzył w tył radiowozu. Po zatrzymaniu się samochodu, kierowca postanowił uciekać pieszo. Po chwili jednak był już w rękach policjantów. 

 

Kryminalni postanowili sprawdzić stan trzeźwości męzczyzny. Okazało się, że kierowca w momencie zatrzymania nie był pod wpływem alkoholu. Jednak jego nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia czarnkowskich policjantów. Chwilę później 27-latek przyznał się, że chwilę przed zdarzeniem zażył substancję psychotropową.

 

 

 

- Okazało się, że w jego aucie znajdują się woreczki z suszem roślinnym i białym proszkiem. Po przebadaniu okazało się, że to marihuana i amfetamina. To dało podstawy do przeszukania jego miejsca zamieszkania. Tam policjanci znaleźli kolejne porcje narkotyków. W sumie kryminalni zabezpieczyli ponad 45 gramów amfetaminy i 10 gramów marihuany - relacjonuje Karolina Górzna-Kustra z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie.

 

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania nielegalnych środków, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badania krwi potwierdzą podejrzenia policjantów, 27-latka czeka kolejny zarzut - prowadzenia pojazdu pod ich wpływem.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE