Reklama

Pleszew. Trwa śledztwo w sprawie porzuconych beczek. Policja prosi o pomoc świadków

Opublikowano:
Autor:

Pleszew. Trwa śledztwo w sprawie porzuconych beczek. Policja prosi o pomoc świadków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gmina Pleszew. Ludwina. Trwa śledztwo w sprawie porzuconej naczepy z beczkami, w których znajdowała się nieznana substancja. Policjanci proszą o pomoc świadków.

 

Przypomnijmy: do zdarzenia doszło 7 lutego. Na zatoczce przy drodze krajowej w Ludwinie w gminie Pleszew znaleziono beczki z nieznaną substancją. Z powodu potencjalnego zagrożenia na miejsce ściągnięto specjalistów z Ostrowa Wlkp. Jak z kolei informowali nasi Czytelnicy, wspomniany pojazd, w którym odkryto beczki z nieznaną substancją, stał już przy trasie od dłuższego czasu.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że naczepa została skradziona na początku lutego, a następnie porzucona – mówiła już "Życiu Pleszewa" asp. Monika Kołaska, KPP Pleszew.

Cały czas trwa śledztwo w sprawie. Policjanci szukają obecnie świadków, którzy mogą naprowadzić śledczych na dalszy trop. 

Oto komunikat jaki wydała policja:

Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie prowadzi postępowanie, dotyczące zdarzenia, o którym policjanci zostali powiadomieni 7 lutego 2020 roku przed godziną 18.00. Z przekazanych informacji wynikało, że na parkingu w m. Ludwina stoi naczepa marki ZASŁAW. W środku znajdują się beczki z nieznaną substancją. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, a w szczególności osoby, które widziały w tym miejscu pojazdy bądź osoby, proszone są o osobisty kontakt z pleszewskimi funkcjonariuszami przy ul. Kochanowskiego 6 lub całodobowo pod numerem telefonu 62 742-92-00.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE