Reklama

Pijani mężczyźni awanturowali się na dworcu kolejowym w Gnieźnie

Opublikowano: wt, 16 sty 2018 23:20
Autor:

Pijani mężczyźni awanturowali się na dworcu kolejowym w Gnieźnie  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Dworzec kolejowy w Gnieźnie. Gniezno. Awantura mężczyzn na dworcu w Gnieźnie. Pijani mężczyźni na dworcu kolejowym.

 

 

Do głośnej awantury doszło w poniedziałkowy poranek na dworcu kolejowym w Gnieźnie. Cała sytuacja zaczęła się o godzinie 6:50, kiedy to do budynku wszedł starszy mężczyzna, który zaczął krzyczeć. Chwile później, do kasy podszedł drugi mężczyzna, który również się zdenerwował z powodu braku rekompensaty za bilet. Okazało się, że mężczyzna został wyrzucony z pociągu, ponieważ był pijany.

 

Całą historię opisała czytelniczka Gniezno.NaszeMiasto.pl:

 

Mężczyźni, szczególnie ten starszy, stawali się coraz bardziej agresywni. Mężczyzna z tłumu chciał go uspokoić, ale to jeszcze bardziej rozjuszyło tego starszego - opisuje sytuację mieszkanka Gniezna. - Ludzie pytali, jak tu czuć się bezpiecznie, gdzie jest ochrona, przecież on grozi temu człowiekowi. Na dworcu powinna być ochrona, w pobliżu SOK-iści, a przez ok. 15 minut nie pojawił się nikt. Po mojej trzeciej prośbie do pani w okienku, kobieta odpowiedziała mi: "Co ja mogę zrobić?". Na co ja: "Zadzwonić po ochronę? Chyba mają panie jakiś kontakt z nimi". W końcu zainterweniowali SOKiści, ale tempo działania było naprawdę „zawrotne”. Gdyby ci dwaj mężczyźni byli bardziej agresywni, impulsywni różnie sytuacja mogła się potoczyć – czytamy relacje czytelniczki na stronie Gniezno.NaszeMiasto.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE