Reklama

Pijana kobieta nie umiała włączyć telewizora. Wezwała policję

Opublikowano:
Autor:

Pijana kobieta nie umiała włączyć telewizora. Wezwała policję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Wolsztynie. Zapłakana kobieta zadzwoniła na policję, bo nie potrafiła włączyć telewizora.

 

 

 

W piątek (2 października) dyżurny wolsztyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o kradzieży telewizora. Zapłakana mieszkanka Kopanicy (powiat wolsztyński) zgłosiła, że ma problemy kardiologiczne i ktoś ukradł jej telewizor.

Niestety kobieta nie chciała przekazać operatorowi swojego dokładnego adresu. Policjanci ustalili, gdzie mieszka zgłaszająca i ruszyli z pomocą. Okazało się, że rzeczywistość znacznie odbiegała od zgłoszenia kobiety.

 

 

 

 

Po wejściu do domu mieszkanki Kopanicy, policjanci zauważyli leżący na stoliku telewizor - sprzęt leżał ekranem w dół i był odłączony od zasilania. Okazało się. że kobieta jest również pod wpływem alkoholu.

 

- W rozmowie z policjantami przyznała, że do żadnej kradzieży nie doszło i zażądała uruchomienia telewizora, czego sama nie potrafiła zrobić. W tych okolicznościach okazało się, że kradzież telewizora, jak również kłopoty kardiologiczne były fikcją - relacjonuje oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

Kobiecie za bezpodstawne wezwanie policji grozi grzywna.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE