Reklama

Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych trwa. ZOBACZ TRANSMISJĘ

Opublikowano: śr, 2 mar 2022 10:43
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa II Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych. Po południu gala wręczenia nagród w konkursie dziennikarskim “Local e-Journalism Awards 2021

II Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych rozpoczęło się w Warszawie. 

Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych LOKALSI 4.0 wraca po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Wszyscy liczyli, że w ciągu dwóch lat uda się zlikwidować zagrożenia powodowane przez złośliwego wirusa i zorganizować kolejne spotkanie wydawców, dziennikarzy i ludzi lokalnych mediów w tradycyjnej formule. Nic bowiem nie zastąpi bezpośredniego kontaktu, możliwości wymiany poglądów “na żywo” - informują organizatorzy. 

Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych w formule on-line 

Niestety, natura po raz kolejny pokazała, że powinniśmy podchodzić z pokorą do  otaczającego nas świata i nie na wszystko mamy decydujący wpływ. Dlatego organizatorzy II Ogólnopolskiego Forum Mediów Lokalnych LOKALSI 4.0 zdecydowali, że zamiast dwudniowego spotkania w gościnnym Campusie Google w Warszawie, zorganizowane zostaną jednodniowe obrady w formule online. Ich program znajdziecie poniżej. Jest naprawdę atrakcyjny, a zdobyta wiedza może służyć w codziennej praktyce każdego z wydawnictw.

Nasze Forum ma też być kolejnym krokiem w jednoczeniu się lokalnych mediów - przede wszystkim w zakresie formowania wspólnej oferty reklamowej. Temu mają służyć nasze debaty, spotkania oraz przeprowadzone po raz pierwszy na zlecenie Stowarzyszenia badania polskich lokalnych portali internetowych. Forum to naprawdę wyjątkowa inicjatywa, której celem jest wsparcie mediów lokalnych, pomoc w zdobywaniu wiedzy na temat nowych technologii i wykorzystaniu ich w rozwoju lokalnych portali - informują organizatorzy. 

Ogólnopolskie Forum Mediów Lokalnych. Wyniki Local e-Journalism Awards 2021

Forum zakończy uroczysta Gala wręczenia nagród w konkursie dziennikarskim “Local e-Journalism Awards 2021”. To pierwszy taki konkurs organizowany przez nasze Stowarzyszenie. Gala będzie wspólnym świętem wszystkich Lokalsów, a całe Forum traktujemy jako ważny element budowy potęgi lokalnych mediów w Polsce.

LOKALSI odbywają się online. Transmisja będzie dostępna jest TUTAJ 

LOKALSI 4.0 to przedsięwzięcie realizowane przez Stowarzyszenie Mediów Lokalnych, którego prezesem jest Piotr Piotrowicz, wydawca portali: jarocinska.pl, rawicz24.pl, zpleszewa.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl i zwielkopolski24.pl oraz wiescirolnicze.pl. Inicjatywę wspiera i finansuje Google News Initiative.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy