Reklama

Ogólnopolska akcja "Rap Lokal After". To oni reprezentowali Wielkopolskę [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Ogólnopolska akcja "Rap Lokal After". To oni reprezentowali Wielkopolskę [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Rap Lokal After. Premiera teledysku już niedługo. A w nim artyści z Wielkopolski, którzy wygrali głosowanie na Facebook’u.

 

 

 

Rap Lokal to ogólnopolska akcja charytatywna, która powstała w 2016 roku w Pabianicach, kiedy to raper ESTE razem z lokalnymi artystami zorganizowali koncert hip-hopowy oraz zbiórkę pieniędzy dla Łukasza, który porusza się na wózku inwalidzkim. Akcja cieszyła się bardzo ciepłym odzewem, przez co organizatorzy postanowili rozszerzyć wydarzenie o kolejne miasta.

 

- Idea jest prosta - mówi ESTE, założyciel akcji - nagrywamy piosenkę z klipem promującą talenty i piękno danego miasto, a potem gramy tam koncert, na którym wspieramy lokalnie potrzebujących. Muzyka oraz klip pełnią role promocyjną, ale również odkyrwa nowe talenty. Na naszym koncie mamy imprezy w Pabianicach, Końskich, Bełchatowie, Jarocinie oraz Chorzowie - dodaje artysta.

 

W ubiegłym roku jarocińscy artyści z Este na czele zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla Gabrysi Dutkiewicz, podopiecznej fundacji „Ogród Marzeń”, która urodziła się z brakiem małżowin usznych oraz z zarośniętymi przewodami słuchowymi.

 

 

Tym razem zrodził się pomysł o czysto promującej akcji. Tak powstał "Rap Lokal After" - najlepsi wykonawcy z każdego miasta wystąpili razem we wspólnym klipie kręconym w Pabianicach.

Głosowanie odbyło się na Facebook’u, gdzie internauci mogli oddać swój głos na artystów ze wszystkich pięciu miast. Osoba, która zdobyła największą ilość głosów miała okazje wziąć udział w nowej akcji „Rap Lokal After”.

 

- Rap lokal after powstał w celu promocyjnym, chcemy żeby ten klip poszerzył zasięg naszych działań. Dzięki temu więcej ludzi się o nas dowie. Będziemy mogli dotrzeć bardziej do osób, którzy później będą mogli przekazać swoje środki w przyszłych „rap lokalach” - mówi przed naszą kamerą Szałek Słowa Ulic, jarociński raper i zwycięzca głosowania na Facebook’u.

 

ZOBACZ WYWIAD ZE ZWYCIĘZCAMI GŁOSOWANIA PONIŻEJ! 

 

W kategorii „Refren” drugie miejsce zajęła Zuzanna Kulka z Jarocina (powiat jarociński), która razem z Szałkiem oraz Kasią Krzyżaniak (która zajęła drugie miejsce w głosowaniu) reprezentowała Wielkopolskę na „Rap Lokal After”.

Premiera klipu ma odbyć się po uzbieraniu 2000 polubień pod postem z zapowiedzią teledysku [KLIKNIJ]

 

Zobacz krótki materiał zza kulis kręcenia klipu oraz nasz wywiad z Zuzą i Szałkiem! 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE