Reklama

Mężczyzna zaginął. [AKTUALIZACJA] Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach

Opublikowano:
Autor:

Mężczyzna zaginął. [AKTUALIZACJA] Rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Rodzina i policja poszukują zaginionego Zenona Wawrzyniaka, mieszkańca gminy Blizanów. Mężczyzna nie dał znaku życia od początku marca. Ostatni raz był widziany na terenie Jarocina na początku miesiąca.

 

Zenon Wawrzyniak jest mieszkańcem Jaratowa (gm. Blizanów powiat kaliski). Członkowie rodziny mieli ostatni kontakt z mężczyzną 28 lutego.

 

- Od tego momentu, do chwili obecnej zaginiony 60-latek nie wrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po raz ostatni widziany był w dniu 1 marca br. na terenie Jarocina (ul. Chrobrego i Batorego) – informuje Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

 

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm., szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe. W chwili zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę z kapturem, koloru niebiesko-białego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, czarne sportowe buty oraz czarna czapkę zimową.

 

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów (62) 76 55 370 lub (62) 76 55 193.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: miroslaw.balcer@po.policja.gov.pl lub pod numer alarmowy 997.

 

[AKTUALIZACJA 10:03]

Jest przełom w poszukiwaniach. Jak informuje nas rodzina – policja odnalazła mężczyznę. 60-latek przebywał w Domu dla bezdomnych w Dębnie (gmina Nowe Miasto nad Wartą).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE