Reklama

Mężczyzna ukradł maszynę o wartości ponad 25 tysięcy złotych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KPP Kępno

Mężczyzna ukradł maszynę o wartości ponad 25 tysięcy złotych - Zdjęcie główne

foto KPP Kępno

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja zatrzymała 64-letniego mężczyznę, który ukradł specjalistyczną maszynę o wartości ponad 25 tysięcy złotych.

Kępińscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w piątek (6 sierpnia). Zgłaszający poinformował, że z terenu zakładu drobiarskiego skradziono specjalistyczną maszynę tzw. masownicę próżniową. 

Okazało się, że nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach został skradziony sprzęt z zakładu. Sprawą zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej w Kępnie. 

- Sprawą natychmiast zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy zaczęli wiązać i analizować przekazane im przez zgłaszającego informacje. Dzięki dużemu zaangażowaniu , skrupulatniej analizie uzyskanych danych - już po kilku godzinach udało się wytypować potencjalnego złodzieja - poinformował oficer prasowy z KPP Kępno.  

Policjanci na jednej z posesji na terenie gminy Kępno znaleźli skradzioną maszynę. W związku ze sprawą zatrzymano 64-letniego mężczyznę, któremu postawiono zarzut kradzieży. 

Specjalistyczna maszyna trafiła do właściciela. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy