Reklama

Marihuana, amfetamina i haszysz. 3 osoby zatrzymane

Opublikowano: pt, 10 sie 2018 14:02
Autor:

Marihuana, amfetamina i haszysz. 3 osoby zatrzymane   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Wielkopolska. Zatrzymano trzech mężczyzn odpowiedzialnych za przestępstwa narkotykowe.

 

 

 

Krotoszyn. Do dwóch stojących przy samochodzie podejrzanie zachowujących się mężczyzn podjechał policyjny radiowóz. Policjanci wylegitymowali ich i podczas kontroli i przeszukania ujawnili narkotyki.

 

- Jeden z mężczyzn trzymał w ręce „skręta”, a w pojeździe ujawniono młynek z zawartością suszu jak i woreczki z suszem. Osoby zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia - informuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

Jak informuje portal krotoszynska.pl,  zatrzymani to 57 i 45-letni mieszkańcy Krotoszyna. Na tym nie koniec, bo dwa dni później zatrzymano również powiązanego ze sprawa 34-latka, a w jego mieszkaniu natrafiono na sporą ilość narkotyków. Trzeci mężczyzna w swoim pokoju miał kilkanaście woreczków narkotyków.

 

Łącznie u wszystkich policjanci zabezpieczyli 135,74 gram marihuany, haszyszu i amfetaminy oraz akcesoria do zażywania jak i wagę do porcjowania narkotyku. Sprawa nie jest zakończona, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Całej trójce grozi za posiadanie środków odurzających do 3 lat więzienia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE