Reklama

Magazynier ze swojej pracy ukradł sprzęt o wartości 9 tysięcy złotych

Opublikowano:
Autor:

Magazynier ze swojej pracy ukradł sprzęt o wartości 9 tysięcy złotych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Wielkopolska. Komenda Powiatowa Policji w Śremie. Magazynier okradł firmę, w której pracował. Ukradł towar o łącznej wartości 9 tysięcy złotych.

 

 

 

Magazynier wpadł w ręce policji po tym jak okradł firmę, w której pracował na terenie gminy Śrem. Okazało się, że w swoim warsztacie przechowuje skradziony towar.

Do zatrzymania złodzieja doszło 27 listopada na terenie gminy Śrem. Funkcjonariusze policji na terenie miejsca zamieszkania mężczyzny znaleźli materiały instalacyjne, które 37-letni magazynier w nocy wywoził z magazynu, w którym pracował.

 

 

Z relacji policji wynika, że mężczyzna działał kilka razy w listopadzie, będąc w pracy na nocnej zmianie. Swoim samochodem wywiózł z miejsca pracy: ogrzewacz przepływowo-gazowy, zaciskarkę elektryczną akumulatorową, rury, kluczyki do odpowietrznika, odpowietrzniki, głowice termostatyczne, zestawy termostatyczne, zaślepki, złączki, kolanka, korki, trójniki, zawory i inne materiały instalacyjne. Mężczyzna próbował skradzione mienie sprzedać.

Łączna wartość towaru wynosi 9 000 złotych. Sprzęt został przekazany pokrzywdzonemu właścicielowi firmy.

37-letni śremianin usłyszał kilka zarzutów dotyczących dokonania kradzieży. Mężczyzna przyznał się i złożył wyjaśnienia. Sprawa trafiła do sądu, grozi mu kara pozbawienia wolności.

Policjanci zabezpieczyli na poczet przewidywanych kar jego samochód osobowy marki Mazda.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE