Reklama

Lokale pod własny biznes w Poznaniu. Kiedy rozpoczną się licytacje?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych wystawił na aukcje 7 miejskich nieruchomości przeznaczonych na działalność gospodarczą. Lokale znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i mają różnorodny metraż.

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w poprzednich latach cyklicznie organizował aukcje najmu miejskich lokali użytkowych.

- Aukcje odbywają się na specjalnie przygotowanej stronie internetowej - www.aukcjelokali.pl i cieszą się coraz większym zainteresowaniem lokalnych i ogólnopolskich przedsiębiorców. Teraz, dzięki działaniom on-line można w wygodny sposób wylicytować atrakcyjny lokal pod własną działalność gospodarczą - podaje Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych w Poznaniu. 

7 lokali w atrakcyjnych lokalizacjach Poznania

Dla przedsiębiorców przygotowano 7 lokali użytkowych, które zróżnicowane są pod kątem powierzchni. Najmniejszy z nich ma 29 metrów kwadratowych, a największy 87 metrów kwadratowych.

- Tak przygotowana oferta pozwala przedsiębiorcom dopasować lokal do potrzeb prowadzonej działalności i możliwości finansowych potencjalnego najemcy - wyjaśnia ZKZL Poznań. - Podczas marcowej aukcji będzie można wylicytować lokale między innymi przy ul. Dąbrowskiego czy ul. Chociszewskiego. Interesujący jest również lokal przy ul. Bukowskiej 11, który dostosowany jest prowadzenia działalności gastronomicznej.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w aukcji lokali?

Warunkiem uczestnictwa jest konieczność rejestracji na stronie www.aukcjelokali.pl i wpłata wadium określonego indywidualnie do każdego lokalu - do 27 marca 2023 r.

Wszystkie oferty wraz ze zdjęciami oraz regulamin aukcji znajdują się na wyżej wymienionej stronie internetowej. Lokale można wcześniej obejrzeć po uprzednim kontakcie z administratorem. 

Kiedy pierwsza aukcja?

Pierwsza tegoroczna aukcja organizowana przez Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych odbędzie się 28 marca o godzinie 12:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Chcesz przeczytać cały artykuł? Wystarczy, że założysz konto lub zalogujesz sie na już istniejace

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy